Jakub Marek

V Salonu Robert Starý působí od srpna 2017.

Svoji kreativitu zaměřuje na dráhu kadeřníka v roce 2012, kdy začíná v salonu Miracle v Českých Budějovicích. Zde působí do roku 2013 a věnuje se převážně barvení vlasů (Redken) a základům střihu.

Od července 2013 přesouvá své působiště do Prahy. Nejdříve do salonu DeOr na Vinohradech, kde si osvojuje techniky Toni & Guy na stáži pánských střihů v londýnské akademii Toni & Guy. Zde získává i zkušenosti při focení kolekcí a vytváření vlasového stylingu pro různé časopisy či kampaně.

V únoru 2015 přechází do Bomton studia, kde dále rozvíjí svůj kadeřnický um na stážích a školeních (např. Mazella and Palmer, Taylor Taylor London, Candice Wyatt Minter, Michael Shaun Corby). Dále také zdokonaluje své schopnosti při vytváření vlasových kolecí a show a stává se školitelem asistentů. V roce 2017 absolvuje Redken Symposium v Las Vegas.

Přestože stříhání vlasů a vytváření nových střihů je jeho koníčkem, těžištěm jeho práce zůstává barvení vlasů – od melíru přes balayage až po další nové kreativní techniky.