Ferko Holák

salon8344_x_a

V Salónu Robert Starý působí od samého počátku jeho vzniku v roce 2008.

Dráhu kadeřníka odstartoval na Slovensku, kde byl po dobu dvou let vůdčí osobou polské společnosti TRENDY Hair Fashion. Několik let pracoval pro společnost TONI & GUY, ve které se věnoval také školitelské činnosti. V době svého působení u této společnosti pravidelně navštěvoval akademii TONI & GUY v Londýně.

V letech 2007 až  2008  pracoval pro společnost TIGI a společně s Robertem Starým patřil mezi 17 licencovaných evropských ambasadorů TIGI s trenérskými a školitelskými zkouškami. Zde zastupoval Slovenskou republiku a v Londýně se podílel na tvorbě nových trendů.

Kadeřnické umění prohluboval na mnoha školeních v zahraničí, především v Polsku a Anglii.

Od roku 2011 pravidelně spolu s týmem navštěvuje v Londýně mezinárodní kadeřnický veletrh SALON INTERNATIONAL LONDON.

Pro značku Schwarzkopf pracoval 3 roky jako školitel pro Čechy a Slovensko a byl tvaří barev 3D Dimension. V této době pravidelně školí pánské střihy pro Bomton Academy.

V roce 2010 a 2011 obdržel spolu s ostatními kolegy výhru Tým roku v kadeřnické soutěži CZECH & SLOVAK HAIRDRESSING AWARDS.

V roce 2013 obdržel nominaci v pánské kategorii na prestižní kadeřnické soutěži CZECH & SLOVAK HAIRDRESSING AWARDS.

V roce 2014 se podílel spolu s týmem salonu Robert Starý na přípravě pražského MERCEDES BENZ PRAGUE FASHION WEEKEND, kde realizovali vlasové kolekce pro nejlepší české designery a stylisty.

kolekce